Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik jól az airtag?

Miért nem működik jól az airtag?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy airtaget, hogy mindig tudjam, merre van éppen a kutyám. Viszont sajnos amint kilépek a házból, nem mozdul az airtag helyzete (akik otthon maradnak, ők nézik)

(engedélyezve van a pontos helyadat, legújabb ios van a telefonon)

Ha pedig viszem magammal a telefont, akkor “jön velem” az airtag, de…az airtag helyzetét nem is oda jelzi, ahol valójában van (pl én elmentem az utca végére, a kutya még az utca elején lemaradt, és úgy jelzi, mintha nálam lenne, tehát akkor is velem mozog az airtag, ha nincs velem)

Mi lehet a baj? Elég nagy csalódás ez így


ma 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Airtag-et nézik a lokátorban a nézők?

Be van rendesen konfigurálva?

Az airtag csak egy apple eszközhöt kapcsolódva tudja a helyzetét elküldeni. Ha bluetooth hatókörön kivül van (cirka 10 méter) akkor nem tud küldeni helyadatot.

ma 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, lokátorban nézem. Mit értesz azalatt, hogy be van e rendesen konfigurálva? Összepárosítottam a telefonnal, amikor megvettem, a telefonom feldobta, hogy érzékeli a közelben,elneveztem, és ennyit csináltam. Alapvetően városban sétáltatom a kutyám, úgyhogy biztosan lenne olyan apple eszköz, amiről tudná küldeni az információkat.
ma 21:04

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!