Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy mikrofont hangkárty...

@1352 kérdése:

Vettem egy mikrofont hangkártyával(temuról)a hang kártyán van egy mic1,mic2 az 1 be megy a mikrofon és teszten is jelzi hogy jó viszont ha bedugom a mic2be hogy össze kössem a géppel, elkezd zúgni és igy zúgással együtt működik.A kártya szar?

Figyelt kérdés

ha bárhova máshova dugom akkor is csak zúg de nem vesz fel semmit?

Én rakorm rossz helyre vagy csak a kábel vagy a hanggkártya lehet szar?


tegnap 20:13
 1/4 A kérdező kommentje:
1+ Jack dugót kaptam ami 2 végű az megy a (mic2 be) gondolom, és akkor kezd el zúgni
tegnap 20:15
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Rossz a konstrukció, nem tudsz vele mit csinálni. Ilyen cuccokat nem a temu-ról kell venni és akkor egyrészt vissza tudod küldeni, másrészt nem lesz ennyire gagyi megoldás. Kérdés, hogy a mic1 és mic2 között mi a különbség, milyen mikrofont lehet rádugni, milyen az illesztés.
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért kell könyörögni folyton, hogy pontos típust vagy linket kapjunk a kérdezőtől?

Vagy az olyan természetes, hogy mindenki tudja, mit vett a kérdező?

ma 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Így van ez, ha nem írja le, akkor a válasz is csak általános lesz.
ma 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!