Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy mobil infrapanelünk,...

Van egy mobil infrapanelünk, tehát nincs beépítve, hanem oda lehet tenni, ahova akarjuk. Nincs a vezetékén kapcsoló. Akarok venni egy elosztót, amin van kapcsoló. Milyen elosztót ajánlotok? Ami a Tescóban kapható, az is megfelelő?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy a kapcsolóval ellátott elosztóba dugnám az infrapanel csatlakozóját.


Lehet ebből gond?


Ezek közül jó valamelyik?

[link]


Milyen minőségűek ezek? Megbízhatóak?



szept. 17. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet. Azok a kapcsolók amik a hosszabbítókon vannak elég silányak. Én pár 10 kapcsolással kinyírtam egyet próbából. Egy 3000W-os vízforralót kapcsolgattam. Mivel ezeken a kapcsolókon nincs kb semmi amivel felkészítenék nagy teljesítmény megszakítására ezért nagyon hamar végük van. Jó esetben nem gyújtják fel a lakást.

Az ilyen nagyáruházi tömeggyártott hosszabbítók nem arra valóak hogy komoly teljesítményű berendezéseket üzemeltessünk róluk hosszú távon.

szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor melyiket javaslod? Hol érdemes venni és milyet? Sürgősen kellene, jó lenne, ha ma írnátok, mert holnap tudnánk megvenni. Köszi!
szept. 17. 13:11
 3/7 retektorta ***** válasza:
Hány wattos az infrapanel?
szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"Milyen elosztót ajánlotok?"

Kapcsoló nélkülit.


Vagy:

- Milyen kapcsolós elosztót ajánlotok?

- Kapcsoló nélkülit.

szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3. 550W.


#4. Kérlek, indokold meg. Köszi.

Nyilván nem értek hozzá, azért kérdezem, de egy előzőnél részletesebb válasz még tudást is tartalmazhat.

szept. 17. 14:19
 6/7 retektorta ***** válasza:
100%
550W az semmi. Nyugodtan vedd meg amit találsz a boltban.
szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Óhh, 550W-ra lehet én is ezt mondom. Ugye ezek lb 3000W-ot szoktak megadni max terhelésnek (mármint az elosztók, kapcsolósak is).


Ettől függetlenül amúgy valóban szarok. Nálunk több kapcsoló szétesett már (oké, az a több egész konkrétan kettőt jelent.. 😃)

szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!