Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Beltéri kamera működhet,ha...

Beltéri kamera működhet,ha nincs wifi?

Figyelt kérdés

Most költöztünk egy másik lakásba,és még nem intéztem internetet.Van egy beltéri wifis kameránk amivel szoktuk figyelni a cicánkat.Perszebmost ez nem lehetséges,mivel nem tud csatlakozni a hálaózathoz a kamera.

Van esetleg valami átmeneti megoldás erre?



szept. 11. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Otthagysz egy mobilt wifi hotspottal.
szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

HA van benne memória, akkor arra ment.


De ha online akarod nézni, akkor hagy ott, töltőre dugva egy telefont, amiben van SIM és korlátlan net. Az adja a WiFi jelet a kamerának.

szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%

"De ha online akarod nézni, akkor hagy ott, töltőre dugva egy telefont, amiben van SIM és korlátlan net."


Ez valami köbaltás megoldás? Ma már lehet kapni routert, amibe sim kártya megy, és 24/7-es üzemmódra van kitalálva, nem úgy mint egy mobiltelefon.


https://www.youtube.com/watch?v=OMSc4v0lGzg

szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3. Aha..., és miért költene erre, mikor majd mindenkinél akad 1-2 régi teló?
szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Akkor nem wifi nincs, hanem internet nincs.. :P

Így legfeljebb távcsővel nézheted a cicusokat.

szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%

"Aha..., és miért költene erre, mikor majd mindenkinél akad 1-2 régi teló?"


Mert lehet nem ilyen igénytelen, és nem mindenki szeretné felgyújtani a lakását az ilyen öreg elektronikai hulladékokkal.

Egy ilyen 4 éves "öreg teló" nekem egyszercsak elkezdett felpúbosodni, és lenyomta az elölapot egyik napról a másikra, amikor este töltöre raktam.


Persze mindig vannak okosabbak, aztán meg jajgatnak, amikor nincs szerencséjük.

szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

7. És miért is lenne rosszabb az Iphone 11 vagy akár a 6S példányom, mint egy általad belinkelt kínai cucc?


Mert ilyen alapon semmit ne tölts otthon!

szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

8 Nekem pont a 6S púposodott fel, fél éves akksival. :DDD

Azt hittem valami kínait raktak bele, de miután kivettem kiderült, eredeti.

TP-link routerem meg kb 6 évig ment 24/7-ben, mielött kicseréltem fritz-boxra.


Mert egyszerüen a 6s-t meg a 11-et nem arra találták fel, hogy folyamatosan be legyen dugva. Ez olyan, mintha a hétvégiházban úgy csinálnál áramot, hogy generátor helyett jó lesz, ha jár egész nap az ezerötös lada kerben, mert abban is van generátor, aztán utána akasztasz egy invertert. Müködik, csak az ezeröcsit nem erre találták ki.


"Mert ilyen alapon semmit ne tölts otthon!"


Megnyugodhatsz, hogy ha elutazok hétvégére, nem is hagyok sem laptop, sem mobil töltöt bedugva. Tanultam, hogy hogy tervezünk kapcsolóüzemü tápot, és hogy hogy durrannak el az elkók, ha egy kicsit öregszik (bár ilyet csak 10+ éves monitornál láttam).

Ha kicsi is az esély, elég, ha egyszer felgyújtja a házat, nincs a házon reboot-gomb.

szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok igénytelen sügér. Persze, bedugott mobil...


Csak a cicákat sajnálom, ha tényleg olyan hülye, hogy ezeket megfogadja..

szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Morzsi007 ***** válasza:
Szomszéd wifijét használja a kamera, ameddig nincs saját net. Persze ehhez olyan szomszéd is kell.
szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!