Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudok leadni nagy mennyisé...

Hol tudok leadni nagy mennyiségben üres tonert?

Figyelt kérdés
Van vagy 50db üres tonerem, amitől szeretnék megszabadulni. Veszélyes hulladéknak számít (HAK 080317), de helyi lerakatba évente csak pár darabot lehet vinni. Országosan bármi érdekel, ahol válogatás nélkül átveszik tőlem ezt a mennyiséget (és a jövőben is).

szept. 3. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
A baráti kört is be kell ültetni az autóba, amivel viszed, és mindenki nevére le lehet 5 darabot adni...
szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Soha /sosem gyűjtöttem össze 50 db használt / üres tonert! Nem is tudom minek összegyűjteni? Tényleg minek? Egyébként én a normál kukába dobom ki az elhasznált tonert is! És kész le van rendezve! Egyébként meg 1 - 2 darabot tényleg bele lehet dobni a kukába! Nagy iroda házaknál szoktam látni hogy külön gyűjtik össze.
szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1: köszönöm, találkoztam már ezzel a céggel, és valószínű ez az opció marad, csak gyűjtenék további alternatívákat.

#2: és a következő 50 darabra honnan szerezzek barátokat? :D Ez nem egy egyszeri, hanem rendszeres probléma.

#3: nem kell összegyűjteni, gyűlik magától 😂 Főleg, ha az elején még el tudtam vinni Tesco veszélyeshulladék gyűjtőjébe, aztán amióta az megszűnt, jobbnak tűnt kivárni, hátha mégis visszahozzák, de nem így történt, a tonerek meg gyűlnek. Mi is egy nagyobb iroda vagyunk -ha már felhoztad a példát-, és jelenleg próbálunk módszert keríteni az elhasznált tonerek megfelelő megsemmisítésére. Kukába egyesével nem akarom kidobálni, mert kiemelten veszélyes hulladéknak számít a sérülékeny üvegtest és a festékpor miatt.

szept. 10. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
4-esnek / kérdezőnek! 3-as voltam! "Mi is egy nagyobb iroda vagyunk" - Ezt csak a 4-es válaszodba írtad. De a kérdésedbe, / kérdésed alá nem írtad! Egyébként meg ha irdoa vagy, vagy irodai dolgozó akkor meg a cégnek kell meg oldania a veszélyes hulladék elszállítását és ártalmatlanítását. Én meg magán személy vagyok. Nem iroda, nem cég vagyok!
szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5: lényegtelen, mi vagyok, mert a kérdés nem erről szólt, tehát ezért is nem tértem ki rá, mert a helyzeten nem változtat. Részedről is teljesen felesleges volt firtatni, hogy minek gyűlik össze ennyi, mert a kérdésem szempontjából irreleváns. Nem tudom hány éves lehetsz, de amikor azt mondod, hogy "a cégnek kell megoldani", akkor az szerinted hogy néz ki a gyakorlatban? Mert ez így kva jól hangzik, de ha elmegyek a főnökömhöz, és közlöm vele, hogy figyu, azt a tanácsot kaptam, hogy ezt majd a cég megoldja, szerintem nem leszünk beljebb...
szept. 11. 09:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!