Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mivel programozzam ezt a radiót?

Mivel programozzam ezt a radiót?

Figyelt kérdés
Baofeng evo-1 radiót vettem, és hiába vettem hozzá gyári programcd-t, még kábelt, a cd-n nincs hozzá program, CHIRP sem kompatibilis vele, a baofeng.co.uk weboldalon sem volt hozzá szoftver. Szimplán más típusnéven keressem? Vagy tényleg lehet, hogy ezt a radiót nem tudom programozni? Pedig van benne egy "power ön message" szémlyreszabasi funkció, amit nem lehet a rádióból vezérelni, és elvileg csak gepről lehet. Mit csináljak? Mondják le arról, hogy be programozzam a radiómat? Mint mondtam, a CHIRP nem kompatibilis vele, a legördülő menüjeben nem találtam a típust, más listák sem emletették. Az interneten semmiféle anyagot nem találtam róla. Mit csináljak?

aug. 30. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ezeknél a kínai gyártású dolgoknál sokszor csak kínai nyelven tudsz értelmezhető leírást keresni. Keress hát olyat. Ott biztos részletesen leírnak mindent (fordíttasd fordítóval angolra).


Ez a típus amúgy a baofengradio.com oldalon nem található. A baofeng.co.uk pedig nem létezik. A baofeng.com.cn pedig tök más cég, tök mással foglalkozik. Tehát nem lesz egyszerű.

aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kieg.:

A cég kínai weboldala [link]

Van itt egy alrész, ami "programming soft" (link alapján, mert kínaiul nem tudok): [link] /programming-soft

Ez ide vezet, hogy letölts valami programot: [link]

aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Az miért nem megoldás, hogy veszel valami használt rádiót 1200 forintért a 21. században?
aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
szept. 6. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!