Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Digitális rajzoláshoz milyen...

Digitális rajzoláshoz milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy rajztáblát, viszont a régi laptopom nem bírná. Nem extra modern, milliós értékű laptopot keresek, csak olyan erősségűt, ami el tudná vinni a Clip studio és egyéb rajzos alkalmazásokat

aug. 22. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ipad + macbook air
aug. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Azt ajánlom nézd meg a program rendszerkövetelményeit és az alapján be tudod tájolni hogy milyen kell és neked mi fér bele anyagilag. Én az ASUS laptopokat nagyon szeretem, egy régebbi Vivobookom van amit kb. 2018 óta nyúzok (az akkori ára kb. 130k volt, plusz én egy-egy dologgal felturbóztam pár évvel később, az még rádobott kb. 40k-t), szintén Clip studio painttel. Szerintem érdemes megnézni az újabb verzióját ennek a gépnek.

Semmiképp nem ajánlom a Macbook-ot, hiába erős gép, windows-os gépből kb. fele annyiért kapsz ugyanolyan erőset.

Amire nagyon figyelj, hogy mindenféleképp SSD legyen a laptopban, mert a HDD sokkal lassabb.

szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!