Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Canon Mg3650 Nyomtató Internet?

Canon Mg3650 Nyomtató Internet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy Canon MG3650 nyomtatónk, sajnos minden lehetséges módot ki próbálva, nem tudom csatlakoztatni a WiFi-hez.

Sajnos számítógépünk/Laptopunk nincs (1 éve kb még volt, arról tudtunk nyomtatni).

Sajnos így telóról nem tudunk nyomtatni, valaki tudna segíteni?

Esetleg létezik olyan hogy a nyomtatót kábelesen összedugni a wifivel (Modemmel) ?

Kinyomtatta az adatokat a Nyomtató, SSID-nek Telekom-ot ír, de nekünk nem az van, ez jelent valamit?

WPS PIN Code-ot is adott, de nem tudom hová kellene belépni és beírni, aki tud kérem segítsen.



aug. 16. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A nyomtatóban beállítható "hozzáférési pont mód", amivel közvetlenül a nyomtatóra tudod küldeni a nyomtatást - ennek beállítása olvasható a kézikönyvben:

"A készülék használata hozzáférési pont módban


A hozzáférési pont mód lehetővé teszi, hogy olyan környezetben, ahol nem áll rendelkezésre vezeték nélküli útválasztó, úgy nyomtasson vagy olvasson be, hogy a készüléket egy eszközhöz, például egy számítógéphez, okostelefonhoz vagy táblagéphez vezeték nélküli kapcsolaton keresztül csatlakoztatja. A készüléket továbbá akkor is csatlakoztatni tudja egy eszközhöz vezeték nélküli útválasztó nélkül, ha az éppen rendelkezésre áll"

[link]

aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"SSID-nek Telekom-ot ír, de nekünk nem az van, ez jelent valamit?"


Igen. A szomszédotok wifijére próbálod csatlakoztatni.. 😄

Írd be manuálisan a helyes ssid és jelszót (kicsit lassú számbillentyűzeten karaktereket beírni de ez van). A wps-t meg kapcsold ki a routeren mert 1 nap alatt feltörhető.

aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

LCD-kijelzős Canon nyomtatón lehet Wifi-jelszót is beadni, de ez nem olyan, ha jól látom:

[link]

"Ha nem áll(nak) rendelkezésre a termékhez kapott CD(-k), töltse le a szoftvert."

aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
...illetve számítógép nincs, azt én is olvastam, csak itt a végére már elkanyarodtam.
aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!