Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop képernyőjét mivel...

Laptop képernyőjét mivel szabad tisztítani? Nyirkos mikroszálas törlőkendővel szabad? Mivel szabad és mivel tilos tisztítani, mi ártana?

Figyelt kérdés

aug. 9. 20:47
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mitol nyirkos?

Desztilalt viztol akkor jo

vannak direkt kepernyo tisztito folyadekok

Ezekben is desztilalt viz es valamilyen alkohol kevereke talalhato, izopropil alkohole elsosorban

mikroszalas anyag hasznalhato a tisztitashoz


bizonyos vegyszerek amik tisztalkodashoz, mosashoz, mosogatashoz jok, kepernyonek arthatnak

nedvestorlokendokben is lehetnek ilyen artalmas (kepernyoalagra) anyagok

de ez leirasabol kiderulhet


a nagyon semlegesek altalaban nem artanak


sokfele mikroszalas anyag van viszont ha nem altalanosat veszel akkor az is lehet art ha masfele anyagbol keszult (karcolhat, mattosithat)

aug. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a részleteket. Van itthon desztillált víz. Mikroszálas törlőkendő 2 féle. De az egyik nem vált be a telefon kijelzőjén, úgyhogy azzal a fajtával nem is próbálom. Olyan furcsa tapadós lett attól a telefon kijelzője.

Azzal tehát biztos, hogy a laptophoz sem nyúlok.

aug. 10. 09:11
 3/6 anonim válasza:
Lehet kapni a Web24-en (webáruház) direkt erre a célra gyártott tisztítót.
aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Vagy másik webáruházban. Beírod a Google-ba, hogy laptop tisztító, és kiadja a találatokat.


Én is rendeltem, teljesen jó. Szépen tisztította a laptopomat.

aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
aug. 23. 16:40
 6/6 anonim válasza:
Én sima törlőkendővel szoktam, vagy vannak azok a nedves szemüvegtörlők szerintem azok is jók az ilyenekre. Ha valami zsíros foltot vagy nagyobb szennyeződést szeretnél letisztítani róla akkor szerintem nyugottan töröld le nedvestörlőkével, aztán töröld szárazra zsepivel.
szept. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!