Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Shein csomagom augusztus...

Shein csomagom augusztus 2-tól a Hollandiai repülőtéren van. Semmi hír nincs róla, nem változott azóta sem. Vajon elakadhatott a csomagom vagy mi történhetett?

Figyelt kérdés

aug. 6. 11:35
1 2
 1/13 Mad Max2 ***** válasza:
0%
átbactak?
aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak nem frissült az infó.

Sokszor van ilyen.

aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom eu-n kívülröl jön, ne´ha hetekre ráülnek a vámosok. Egyszer auszráliából kaptam kis csomagot, 3 hét után mozdult meg.
aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2 csomagot rendeltem, egyik Románia területén van már, de ez amiről kérdeztem még mindig Hollandiában van. A furcsa nekem az, hogy kaptam emailt mindkét csomagról, viszont amelyik Hollandiába van még abban az emailben nem volt irva mikorra várható és abban amelyik már Romániában van, irták, hogy augusztus 15-re várhatom. És ez zavar, hogy a másiknál miért nem irtak időponot?
aug. 6. 13:00
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as kommentelő, hát én is remélem csak a vámosok és valamikor megkapom, és nem pedig elkószálódott valahol a csomagom. Nem nagy összeg, de viszont a termékeket nagyon várom.
aug. 6. 13:01
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért nem írtak időpontot, mert az még nincs Romániában, még nem is tudják, hogy mikor fog odaérni.

Hiába rendeltél kettőt, két külön csomag, két külön út.

aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt idöpont. Nem tudsz mást csinálni, csak várni, és remélni, hogy mihamarabb megjön.
aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6-os kommentelő, másik sem volt Romániában amikor irták az időpontot.
aug. 6. 13:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Most nekem is sokáig írta Hollandiát, végül este kaptam az emailt, hogy a Magyar Postához került, reggel meg már szállították is.
aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es kommentelő, köszönöm a válaszod. Remélem nálam is hamarosan jelentkeznek.
aug. 6. 13:40
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!