Baltaarcúu kérdése:

AAA akku melyiket?

Figyelt kérdés

Milyen AAA akku vált be nektek?

Most Lidl akkut használok lámpába,de 2 év után már alig bírja.

Olyat keresek,ami bírja a meleget,hideget,rázkódást,és persze tovább bírja a strapát...



júl. 26. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez miért merül fel kérdésként. Eneloop, és kész.


De olyan nyilván nincs, amit töltés nélkül 5 évig használhatsz.

júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha komolyabb elvárásaid vannak a lámpával kapcsolatban, akkor egy li-ion akksis lámpát javasolnék inkább. A kis AAA akkusoknál sokkal jobban bírják és jobb a fényerejük is.

AAA akkukat nem lehet túl nagy árammal terhelni, elég gyenguszok. Épp ezért normális lámpába nem nagyon lehet javasolni. Nekem volt 4db AAA akkuval működő fejlámpám, de nem volt az igazi, ette az akkukat.

júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A darabszámmal lehet a probléma, nekem van 3 AAA akkus zseblámpám, kettő is, eneloopot nem eszik. Az egyiket vagy 4 éve használom,még nem merültek le.
júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!