Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a dinamós powerbankokról?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok: 4smarts Solar Prepper 12000mAh


[link]



júl. 22. 17:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Mennyire használhatóak ezek kézi töltésre?
júl. 22. 17:35
 2/9 Szirty ***** válasza:
82%

Semennyire. Vicc kategória.

Egész nap kurblizhatod mire feltöltődik.

júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nálunk a cégnél ilyen dinamós lámpákat osztogattak egy időben. Semmire nem voltak jók. Csak 1 percig kellett tekerni hogy világítson, de még az is sok iőd. És egy picike, 2032-es akksi volt bennük.

Egy ilyen nagy powerbankot kb 18-20 órnán kersztül kellene tekerni hogy érdemi töltése legyen. (ha tényleg annyi akksi van benne mint amit ráhazudnak)

Ha prepperkeni akarsz, akkor vegyél nagy tábla napelemeket. Használtan egész jókat egész jó áron lehet kifogni.

júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz!
júl. 22. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy 20-30 wattos dinamót kéne órákig tekerni (ha lenne benne), hogy feltöltsön. Hogy ez a teljesítmény mennyi is: a szokványos nyugger elektromos biciglikben 250 wattos motor van és vidáman repeszt vele. Popeye karizmok előnyben :)
júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 DK-s ***** válasza:

#3-nak:


Ez egy fos, nekem is van.


Kb 10 évvel ezelőtt, a TESCO-ban lehetett kapni egy másik típust, abban nem tudom milyen akksi volt, de alig fél perc tekeréssel 8-10 percig is működött. Sajnos elvesztettem.


Szándékosan visszafejlesztik.

júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DK-s ***** válasza:

Ismét #3-nak:


És eszembe jutott még, hogy lendkerekes volt. Ezt érezni lehet, nem kicsit.


#5-nek:


Egy telóban általában 3-4000mAh-ás akksik vannak. Mondjuk 4000mAh-ával és 3,6V-os feszültséggel számolva az 14,4Wh.


Azaz egy 14,4W-os dinamót kellene egy órát tekerni. Ha ennyit nem tudsz, akkor miért ugatsz bele?

júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a tekerős zseblámpa.
júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hetesnek: a linkelt termékben 12000-es akku van. Ha nem tudsz olvasni, minek ugatsz bele?
júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!