Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen apple watch fóliát...

Milyen apple watch fóliát ajánlanátok úszáshoz?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy egy apple watchot szeretnék venni. Hetente 5-ször úszok, és szeretném mérni vele az időimet. Milyen fóliát, tokot ajánlanátok, ami nem rontja el az óra kinézetét, és nem is nagyon nehezíti az óra súlyát, hogy kényelmesen lehessen vele úszni?

júl. 21. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek a fólia ?
júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én Galaxy Watch5-omon nincs semmilyen fóli már lassan két éve és egyetlen karc sincs rajta és minden nap használom munkába is ahol már vertem neki fém polcnak többször is. Nem hiszem, hogy arra is kéne.
júl. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a karcok miatt aggódsz, MediaMarkt-ban tudnak rá fóliát tenni, de amúgy elég jó a karcállósága.
júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
júl. 22. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!