Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a vélemény a kültéri klíma...

Mi a vélemény a kültéri klíma egység takaróval kapcsolatban? Igazából az a cél, hogy kosz és darazsak, stb. ne költözzenek be, ne szívja be a koszt. Működik az ilyen?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondolok: [link]
júl. 15. 11:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem az a gond, hogy nem találják meg a helyüket, nyilván ha már itt vannak itt is maradnak, ilyen az életmódjuk, de költözzenek bárhová, csak ne a kültéribe, ezt szeretném megakadályozni.

Köszi szépen a válaszokat, még majd érdeklődöm a klímástól is.

júl. 15. 12:23
 12/15 anonim ***** válasza:
85%

Részvétem a férjednek!

Azért felhajtható hogy amikor odamész a nyaralóba, akkor ne kelljen az egészet leszedni róla, hanem csak felhajtod és lehet bekapcsolni. Az nem tűnt fel hogy az oldalán rácsos? Na ott be fognak menni a darazsak.

Ja meg az egész alja lyukas, mert csak egy takaró, nem teljes burkolat.

Olyan burkolat amin nem megy be a darázs nm lehetséges, mert többféle kiálló dolog van a berendezésen, csövek, konzol, stb. azokra pontosan kellene tudni illeszteni a ponyvát.

De mégegyszer: üzemben lévő klíma kültérire ne tegyél semmit!

Ha beköltözik a darázs, akkor fújkáljátok meg darázsirtóval.

A porral nem tudsz mit csinálni. A klíma ventillátora folyamatosan dolgozik hogy a bentről jövő hőt lefújja a hőcserélőről. Épp ezért össze fogja szedni a koszt. Megoldás: ki kell takarítani évi 1-2 alkalommal.

Autóval is úgy mentek hogy le van takarva nehogy koszos legyen?

júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%

Mi bajod azzal hogy bemegy a darázs a kültéribe? Nem lesz semmi baja egyiknek sem. Villanyórába is bemegy, meg csomó más helyre. Ősszel elpusztulnak.

Klímásnak csak akkor szólj ha ki akarod magad röhögtetni.

Bár ha jó érzéke van az üzlethez, akkor ajánlani fog valamit amivel jól lehúzhat. Vagy valami drága ám semmit nem érő ponyvát. Vagy a ponyva miat tönkrement berendezés cseréjét. Mindegy, a lényeg, hogy újabb pénzt fog kihúzni a zsebedből.

júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

12-es. “Részvétem a férjednek!” …. Inkább fordítva! Villanyégőt én cserélem ki, zárakat én javítom meg, és egyébb férfi munkát is nekem kell megcsinálni …. röviden ennyi.


13. Értem, akkor lehet ez felejtős.

júl. 15. 14:04
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja a darazsaktól. Beindítod hatalmas teljesítményen és szépen megfőnek. Vagy fűtésre teszed és megfagynak, az hatásosabb (nyilván nem ekkora kánikulában, mert be se kapcsolna, de alapesetben).
júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!