Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a vélemény a kültéri klíma...

Mi a vélemény a kültéri klíma egység takaróval kapcsolatban? Igazából az a cél, hogy kosz és darazsak, stb. ne költözzenek be, ne szívja be a koszt. Működik az ilyen?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondolok: [link]
júl. 15. 11:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy ha ilyent ráteszek attól lehet működtetni? Én olyanra gondoltam, ami mellett simán lehet működtetni.
júl. 15. 11:06
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az megvan ugye hogy az ilyen takarókat, burkolatokat az éppen nem használt klímákra szoktak tenni?

Működő klímára ilyen fel ne tegyél, mert néhány perc alatt fog túlmelegedni és lekapcsolni.

júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Működés közben ne tegyél rá semmit. A gyári burkolata elég.

A klímának az a lényege hogy a beltérből kiszállítja a hőt és a kültéren leadja. Ha beburkolod nem fogja tudni leadni. Nem fog hűteni, túlmelegszik, elromlik.

júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Vagy inkább ez lenne a megfelelő: [link]
júl. 15. 11:08
 5/15 A kérdező kommentje:
2-es. Igen, közben rájöttem.
júl. 15. 11:09
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a cucc tartósan leállított berendezésre való.

Működő klímán van gyárilag doboz. Nem kell rá mégegyet tenni.

júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szomszédnak beköltöztek a darazsak, ezt szeretném elkerülni. Úgy nézem, hogy a ventillátor lapátnál felhajtható, és ha jól értelmezem akkor így működtető is. Vagy tévedek? Férjem azt mondja nem kell rá semmi, de az nem biztos, hogy igaza van. 😊
júl. 15. 11:27
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
De, igaza van.
júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A darazsak mindenképpen meg fogják találni a helyüket. Egy csőben, a kerti bútorokban, a kis repedében a falon, bármiben.
júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kerti budiba is beköltöztek, miután a kukából ki lettek lakoltatva. Ne tegyél semmit a klímára, mert csak tönkremegy.
júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!