Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes belefeccolni ebbe a...

Laci199 kérdése:

Érdemes belefeccolni ebbe a kutyaugatásgátló készülékbe?

Figyelt kérdés

Szomszéd kutyája az ablakom alatt ugat megállás nélkül, és már rohadtul unom. Gazdája egy tök, azt mondja nem tud vele mit kezdeni.

Kinéztem ezt a kütyüt, de elég drága:

[link]

Van valakinek tapasztalata vele kapcsolatban?



#Goodlife DogSilencer MAX
júl. 10. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez pénzkidobás lesz.
júl. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen? Van tapasztalat is?
júl. 11. 21:04
 3/3 anonim válasza:

Nekem van tapasztalatom a linkelt készülékkel. 3 éve használom. Én is onnan vettem. Amerikából is rendelhettem volna.

Örülök, hogy megvettem, még ha méregdárga is. Hatásos, még ha nem is jelent száz százalékos védelmet. (Mondjuk olcsóbb, mint egy perköltség ügyvéddel.)

A telepítés nem könnyű. A lényeg, hogy minél jobb legyen a rálátás a kutyára, de pl. ritkás növényzet nem probléma.

Szerintem tegyél egy próbát, és ha nem válik be, visszaküldöd és bukod a postaköltséget.


(És szerintem nem árt óvni a nagy melegben a tűző naptól.)


Léteznek még ugatásgátló nyakörvek is - azokkal nincs tapasztalatom, de hallottam olyat is, hogy a kutya leharapta, lekaparta magáról a nyakörvet.

júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!