Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha a szolgáltatótól kihozok...

Ha a szolgáltatótól kihozok havi részletre egy készüléket, és betörik a kijelző, akkor mi történik?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy ilyenkor ugrott a garancia sanszosan, de végig kell fizetni 3 évig egy betört kijelzőjű ipadet, pl.? És amellé hozhat ki az ember másik készüléket is?

júl. 8. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy végig fizetni kell. A garancia nem ugrik, csak a betört képernyővel kapcsolatos hibákra nem lesz érvényes.

Ha nem volt soha gond a fizetéssel (számla, készülék részlete), akkor simán lehet új készüléket venni részletre.

júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Dunába is dobhatod, akkor is fizetni kell. Megvételkor köthetsz rá biztosítást, a részletek passz, utána kell nézni.
júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is ki kell fizetned az arat, ha eltorted.

Ha lehet akkor javittasd meg es hasznald tovabb. ha javithatatlan, sajnos akkor ezt a veszteseget be kell nyelned. A reszleteket viszont fizwesd tovabb, a szolgaltato nem tehet arrol, hogy veled ilyen tortent

júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
egyszerűen nem gondolhattad komolyan ezt a kérdést
júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

De... Sajnos komolyan gondolta.


Ki kell fizetni.

Nem hozhatsz ki másikat hitelre. Csak úgy ha telibe kifizeted.



De utálom ezt a "kihozni" kifejezést :D

júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A gyereknek hoztam ki, persze 2 hét után szétb..ta, mert egy élhetetlen kis nyomorék... nyilván nem az enyém, csak lízingelt kölyök az asszony után. Hát akkor ezt beszoptam, azt hittem, el lehet állni tőle valahogy.
júl. 8. 17:06
 7/8 anonim ***** válasza:

" Hát akkor ezt beszoptam, azt hittem, el lehet állni tőle valahogy."

Ha ilyeneket hiszel, akkor ott gondok vannak.

Ez olyan mintha megvenném az autód részletre, aztán egy hét múlva összetőrném, és visszaadnám, hogy bocs, de mégsem kell.

júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 waland válasza:
Hát én az anyja helyében tőled állnék el...
júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!