Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék digitálisan rajzolni...

Szeretnék digitálisan rajzolni, de nincs még egyenlőre jó eszközöm hozzá. Lehetőleg jó minőségű és minél olcsóbbat szeretnék találni. Ötlet?

Figyelt kérdés
Tablet vagy rajztábla

júl. 5. 10:36
 1/3 anonim válasza:
Én egy 20 000 FT-s rajztáblát használok évek óta, eMAGról rendeltem anno. Rajzapplikációkkal tökéletesen működik együtt, appként a Kritát használom. Ingyenes, tanuláshoz, gyakorlásához teljesen megfelel, ha jól bánsz vele, profi szinthez is jó, animációkat is lehet készíteni vele. A rajztáblám egy XPPen, a pontos fajtáját most nem tudom, csak az árára emlékszem hogy olcsó volt.
júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs asztali géped, vagy notebook-od, a legolcsóbb tabletek, amik használható erre, 100e Ft körül kezdődnek.
júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
50%
Csak nem értem minek digitális rajztábla. A ceruza és palír az igazi.
júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!