Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mitől lesz foltos egy CD?

Mitől lesz foltos egy CD?

Figyelt kérdés
Észre vettem ,hogy amíg nem raktam be a lejátszomba addig nem volt folt rajta ,de miután végignéztem ill kivettem volt rajta.

júl. 2. 16:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Pedig nem nyúltam a csillogós részére egyáltalán.
júl. 2. 16:36
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen folt? A lejátszó összekarcolhatta ha rossz a mechanikája. Mást nem igazán tudok elképzelni.
júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tünik karcnak.
júl. 2. 17:17
 4/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk most jobban megnéztem.

Ha karc akkor az nem egy csík formájában van ott.

Ha nem egy folt.

Szóval viszonylag nagy felületett érint.


Csak azt nem értem ,hogy hogy hogy nem lehet több mint 10ezer forintért normális dvd lejátszót legyártani.

júl. 2. 17:19
 5/7 A kérdező kommentje:

2-es

De mi lehet benne a rossz?!

Hogyan lehet ez rossz?!

júl. 2. 17:21
 6/7 A kérdező kommentje:

Az benne az érdekes ,hogy szemből nem látszódik csak úgy ,hogy ha a csillogós felületébe belenézek.

Szóval vagy a cd-t fordítóm úgy ,hogy az számomra ne ,,függőleges" legyen ,hanem vízszintes.

Vagy pedig a fejemet viszem olyan helyzetbe ,hogy víz szintesnek tünjön a dolog.

A lényeg az ,hogy szemből nem látszódik rajta semmi.

Szóval a sérülés vagy valami az csak a cd felületében okozott kárt olyat ,ami nem hatolt olyan mélységbe le ,hogy azt szemből is látni lehessen.

júl. 2. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:
fotót kérünk
júl. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!