Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop fekete képernyő javítása?

Laptop fekete képernyő javítása?

Figyelt kérdés
A laptop elindul majd a HP logo után fekete lesz. Ha lenyomok bármilyen billentyűt akkor meg sípol. Egy idő után bejön hogy windows automatikus javítása de nem csinál semmi utána csak újra fekete lesz. Ha kiveszem a HDD-t akkor bedobja hogy nemtud honnan bebootolni a rendszer. Hogy tudom megjavítani?
tegnapelőtt 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
HDD csere, majd újratelepítés. Bár lehet csere nélkül is megoldódik, de jobb biztosra menni, mert valószínűleg a bios is erőlködik, mire megtalálja.
tegnapelőtt 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nézd meg a hdd-t egy másik géppel, hogy milyen a kondicioja pl hdsentinellel... rakj a laptopba egy másik hdd-t, telepítsd újra...ha azzal gond nélkül megy akkor a hdd romlott el...
tegnapelőtt 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Véletlenül nem AMD GPU van benne?

Típus, életkor?

tegnapelőtt 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt Intel proci is megcsinálja, én is jártam így. Mindössze négy hónapos volt, amikor ezt kiirta és leállt. JÓ KIS CELERON proci. .
tegnapelőtt 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Belefolyt a szarviz.
tegnapelőtt 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!