Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lengőhosszabbító elszakadt?

Lengőhosszabbító elszakadt?

Figyelt kérdés
Ma sajnos fűnyírás közben elvágtam a lengőhosszabbító kábelt. Mivel/ milyen elemmel tudnám legbiztonságosabban összetoldani? Köszönöm a válaszokat! 🙂
júl. 1. 18:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ezért kell fi relét berakni hogy ilyen még véletlenül se történhessen
júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

"Tégy a vágásra egy lengővillát/lengődugót és csóközön."

Olyan villa és dugó kombináció nincs, amelyik annyira vízálló, mint a vezeték egy sértetlen darabja.

júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Miért kellene okvetlen vízállónak lennie?
júl. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Lehet kapni legalább annyira jó dugvillát mint amilyen eredetileg is volt rajta. Vízbe nem kell mártani, fi relét be kell tenni és akkor mindenki azt csinálhat amit akar. Ha bent van az fi akkor nem kell szarni az áramütéstől
júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

"Miért kellene okvetlen vízállónak lennie?"

Mert, mint írtam, a vezeték meg vízálló. Nem tudsz magyarul értően? Ha belehúzod a toldást a tócsába, majd megtudod.

De ne aggódj, legalább ketten vagytok ilyen agyfaló bogár áldozatok a bolygón, ahogy a #14-et olvasom.


#14, a fi-relé az nem lehet az ép köpeny helyetti védelem, hát ennyit sem tudsz?

júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

14... van csomó olyan helyzet amikor a fi relé nem véd meg.

Az a gond hogy a sok tudatlan beveszi a marketingblablát hogy a fi relé mindentől is megvéd. Hát majd a sírban lesz idejük gondolkodni.

júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lerövidítettem. A kimaradt részre pedig dugvillát ill. aljzatot raktam. Csak akkor használom összedugva, ha ott vagyok. Igen, van fi relé és ki is oldott. Köszönöm a válaszokat! 🙂
júl. 2. 21:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!