Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen drón lenne megfelelő?

Milyen drón lenne megfelelő?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új drónt venni, csakis hobbi célra, nem egy űber profi gép kéne. Jó lenne, ha kicsi lenne, nem feltétlenül mini, bár azok is nagyon tetszenek. Fontos a kamera, ugyanis azért veszem, és hogy lássam telefonon keresztül merre jár. A Syma gépekkel jó tapasztalatom van. Kint szeretném használni.

Egyenlőre a Syma x200w néztem, ami tetszik, de még nem néztem annyira utána. A repülési idő legalább fél óra legyen, és ha már olyan 100-200 méterre el tud menni az jó, de ehhez nem értek, mert mindig csak bent használtam, amim van.



jún. 16. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
33%
Ez egy hulladék
jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!