Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni hogy egy...

Honnan lehet tudni hogy egy kamerás drónnak a videófelvétele az hány fps?

Figyelt kérdés
Böngészem pár napja a drónokat mindenhol ott van hogy 1080p, 4k, de sehol nem részletezik hogy hány fpsben képes rögzíteni videót, ugyanígy a kamerát se írjak le hogy hány megapixeles.

jún. 11. 09:39
 1/7 Morzsi007 ***** válasza:
67%

Szerintem normális márkánál fel vannak tüntetve ezek az adatok.

A felbontás is fontos, de a bitsűrűség ami legjobban számít, persze 4K-nál nagyobb, mint FHD-ben. Ha videókat szeretnél vele készíteni, akkor mindenképp olyat vegyél, amin van stabilizátor ( 3 tengelyes gimbal).

Ha mégsem találsz infót, a gyártó oldalán biztosan fogsz.

jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a normálisabbaknál megadják ezt az adatot.

Ha nem írják le akkor valószinüleg annyira vacak hogy szégyellik :D

jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kis drónom van, aztán gondoltam beruháznék egy kamerásra de ilyen 30 ezer fölé nem nagyon mennék, míg kezdő vagyok, viszont nem akarom hogy ilyen hasznavehetetlen felvételeket tudjak csak készíteni, és a videóknál azért nem mindegy hány fps-ben készül a felvétel, szerintetek milyet érdemes venni?
jún. 11. 22:53
 4/7 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Pedig, ha annyiért veszel nem sok mindent lehet majd a felvétellel kezdeni. Inkább egy használt Mavic Mini-t nézz.
jún. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

30ezer?

Ja így már értem miért nem írják rá hogy mit tud.

Tegyél hozzá még egy kicsit és vegyél valami normális drónt. Ha nincs ennyi pénzed, akkor nem kell drónozni.

jún. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jól érzem hogy ilyen 100 ezer ft körül kellene keresgélnem?

Ezeknek a drónok aakksija meddig bírják?

júl. 10. 09:19
 7/7 Morzsi007 ***** válasza:
Mavic Mini 20-25 perc, függ a széltől és repülés sebességétől leginkább.
júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!