Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen eszközt(öket) ajánlotok...

Milyen eszközt(öket) ajánlotok a következő igényekre? Olyan videofelvételre lenne szükségem, ami autóval menet közben az utat is videózza, de hátrafele is videóz úgy hogy az is látszódjon nagyjából hogy mögöttem mi történik és én is

Figyelt kérdés

Milyen eszközt(öket) ajánlotok a következő igényekre?



Olyan videofelvételre lenne szükségem, ami autóval menet közben az utat is videózza, de hátrafele is videóz úgy hogy az is látszódjon nagyjából hogy mögöttem mi történik és én is látszódjanak aki meg beszélni tudjon közben tehát hozzászólni a közlekedési helyzetekhez.

Az elképzelés az hogy egy olyan videót legyen ami ketté van osztva és az egyik felén látszik az eleje másik felén a vége. Például az is lehet hogy én ahogy beszélek ez a kettő mellett megyek egy nagyobb kockában de igazából ez már részletkérdés az a lényeg hogy ezt képes e egy mobil megcsinálni, ha igen akkor milyen? Jelenleg xiaomi redmi note 9 pro van, de van egy régi mobilom amit 20000 Ft ért beszámítanak és készülök mobil váltásra főleg hogy vannak még plusz akciók is árcsökkentésre két év hűség esetén. Igazából az lenne a legjobb az egyik kamera a fejemen lenne, ugyanis az se ártana ha akkor is videózok ha kiszállok a kocsiból.


2022. jún. 5. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Külön rögzíted a két nézetet azzal amid van, aztán videószerkesztő programmal összerakod úgy, ahogy szeretnéd. Ezt leginkább egy pc-vel lehet megoldani, de vannak jó androidos alkalmazások is, pl. a Motion Ninja ingyenes és ilyet össze lehet vele hozni, ha van türelmed hozzá.
2022. jún. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Apa maga a felvevő eszköz érdekelne hogy mi alkalmas erre. Persze az lenne a jó ha automatikusan rakta össze a két, esetleg három nézetet, időben szinkronizálva
2022. jún. 5. 07:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a telefonomal szoktam, és a gps adatok is rajta vannak a videón. Erre a droid dash cam ot használom. Ez vált be idáig a legjobban.


[link]

2022. jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Apa?!


Hát kisfiam, ilyen eszköz nemigen létezik. Tudod, kisfiam, az #1 igyekezett segíteni, hogy végiggondold a problémát, de úgy tűnik, hogy nem vagy rá nyitott. Most én is teszek egy kísérletet, mert Pünkösd van.


Ha olyan képet akarsz, ami elöl-hátul fullosan mutatja a kinti világot, akkor az két kamera, aminek meg kell oldanod a tápellátását is. Léteznek erre dashcamek is, jó drágán, de meg lehet oldani két telefonnal is, ha elég jó a kamerájuk. Ha szép képet akarsz, akkor legyen két ugyanolyan telefon. Lehetőleg rázkódásmentesen rögzítve.


Ha kommentálni is szertnéd a vezetési élményeidet, akkor az első kamera mikrofonja talán-talán jó lesz, de vszeg inkább nem, szóval lehet, hogy kelleni fog egy mikrofon is az első telóhoz.


És amikor mindez megvan kisfiam, akkor el tudod készíteni a felvételeket. Ha a telefonok nyomogatása közben nem töröd össze az autódat, akkor hazaérve berakod a kész videókat egy tetszőleges vágóprogramba, ami képes hangsávok alapján szinkronizálni a két képet, majd megalkotod a

Nagy Művet.

2022. jún. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem kell végiggondolni a problémát, hanem eszközök kellenek. De konkrét tipusok. Azt én is tudom hogy kamera kell a kepfelvetelhez és mikrofon a hangfelvételhez.


És nem utána kellene szinkronizálni hanem menet közben.

2022. jún. 5. 09:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!