Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Robotporszívó vásárlásban...

Robotporszívó vásárlásban gondolkozok, és a kiszemelt termék egy Xiaomi Robot Vacuum x10 Típusú porszívó lenne. Macskák mellé mennyire jó választás?

Figyelt kérdés
Mennyire jól birkózik meg a közepes hosszúságú macskaszőrrel, valamint az alomtálcából kikapart alommal? Egy 60nm-es lakásban lenne használva, ahol járólap illetve parketta van, szőnyeg nincs.

jún. 1. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Sokra nem jók ezek a robotok, kell mellette egy normál porszívó is. Főleg, ha macska van.
jún. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pro2 van.

Legót, nerf töltényt gond nélkül eltünteti.:D

Napi 1x fut kb 80nm-en,nem hagy ott semmit.

jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is ilyen van. Nálunk a kutyaszőr van jelen, de nem okoz problémát a robotnak. Persze ha naponta használod akkor 3-4 naponta célszerű leszedni a keféket és külön lepucolni. Nálunk sajnos hatalmas nagy a por és a benne lévő levegőszűrő is elég hamar megtelik, én azt hetente kiszoktam pucolni, tehát kissé foglalkozós ebből a szempontból, de abban viszont nagyon jó dolog hogy megkönnyíti a munkámat már azzal hogy nem kell legalább a padlót takarítani, söprés, porszívózás nem szükséges. Ez a robot tud feltörlést is vizesen az sem rossz de a felmosást nem helyettesíti, csak felfrissíti a felületet.

Szűk helyekre nem tud bemenni. Szőnyeg ha van azon csak nagyjából tudja felszedni a port. Ha van magas küszöb akkor azt nem fogja szeretni.

jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Macskaszőrt nem tudom, az nincs nálunk, de az almot biztosan felszívja. Ahogy a 3-as írta a lego és a kisebb darabok nem okoznak gondot, én egyszer viccből kipróbáltam harisnyával és azt is képes volt felszívni
jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1

Más cigire költi, én robotporszívóra. Az ront az életminőségén az embernek, ez javít. Csak egy példa.

Ha neked ez fáj, sajnálom.

jún. 1. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon is sokra jók ezek a robotok legalábbis arra mindenképp, hogy szinten tudja tartani a lakást. Csak a kérdés az, hogy milyen van véve mert tényleg ki lehet fogni rosszakat főleg az olcsó kategóriában, de az ár sem feltétlen tükrözi a tudását a gépnek. Az X10 viszont egy elég jó önürítős robot alapja a Dreame D10 Plus. Felmosni valóban nem tud hanem csak feltörölni. Lézeres navigációja miatt ekkora terület nem lenne probléma és kb úgy szabod testre ahogy szeretnéd. A hosszú szőr ahogy írták fel tud tekeredni a kefékre ezt időnként le kell tisztítani, de a karbantartás miatt ezt amúgy is meg kell néha csinálni.
jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!