Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hosszabbító elosztóba dughatok...

Hosszabbító elosztóba dughatok még egy hosszabbító elosztót?

Figyelt kérdés
Biztonságos vagy veszélyes? A konektorba van dugva egy hoszabbító elosztó, bele van dugva a tv a box és a router, és van még egy szabad hely, abba beledughatok ilyen hoszabbító elosztót ami + 3 helyes, abba menne még 3 elektronikai cucc. Ezt így meglehet csinálni? Nem lesz túl terhelve?
máj. 29. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyit fogyaszt az a 3 elektronikai cucc. Ha pl. vasaló meg mosógép, nem ajánlott... A hosszabbítókra rá szokták írni a teherbírást, nem vagyok egy nagy szaki, de szerintem aljzatonként 500W nem probléma, talán több is, tehát itt összesen lehet kb. ennyi a 2. hosszabbítóra kötve.
máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen kis fogyasztárú dolgokat dugsz bele akkor nem lesz semmi gond.

Mosógépet, hősugárzót, hasonló nagy áramfelvételű dolgokat ne üzemeltess így!

máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:
100%

"Ezt így meglehet csinálni?"


Igen.


"Nem lesz túl terhelve?"


Az nem a beledugott eszközök számától függ, hanem attól hogy amiket beledugsz azoknak összesen mekkora a teljesítmény igénye.

máj. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja értem. Oké köszi a válaszokat
máj. 29. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!