Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Skoda fabia 6y rádió mi lehet...

Skoda fabia 6y rádió mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy 2dines rádiót a Fábiámba. A probléma ott kezdődik ha elindulok vele. Ha mozgásban van az autó el feketedik a képernyő, néha megjelenik pár másodpercre aztán megint fekete. A rádió gombjai olyankor nem reagálnak vagy csak több gombnyomásra. Menet közben néha magától ki is kapcsol, utána újra be, szólni szól csak ugyan úgy nincs kép, se gomb működés. Van mikor magától elkezd keresni rádió állomásokat. Előző rádiót azért cseréltem le, mert magától kereste a rádió állomásokat az is.Kontakt hiba lehet?

márc. 27. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy csak helyben hallgatásra van programozva. Át kell programozni.
márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt nem nézted, hogy nem-e akkor bolondul meg, mikor felkapcsolod a világítást? Benn van az ISO csatiban a gyári rádió világításvezetéke is, és mikor kicseréltem a gyári rádiót egy LG-re, és felkapcsoltam a világítást,akkor annak kijelzője örülten elkezdett vibrálni. El is van vágva ez a vezeték nálam pont ez miatt, mert a nem gyáriaknak van amúgyis saját világítása.
márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!