Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire erős fénye van egy...

Mennyire erős fénye van egy 100wattos 9800 lumenes LEDnek?

Figyelt kérdés

Munkalampanak lenne felszerelve, meg rendeltem de nem tudom milyen fénye lehet. Állítólag távolra és terítő fénynek is megfelel az elvarasaimnak. Tudnátok ilyen teljesítménnyel képeket linkelni, kb mire számíthatok? Suv-on lesz, a rendszámtábla felett 2 db egymás mellett.

15 cm * 8 * 8


Illetve még a kérdés, ha külön kapcsolóval működtethető és közúton nem használom, szólhat érte a rendőr?



#LED munkalámpa
jan. 20. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Kb mint egy 50 nm-es lakás összes lámpája együtt.
jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. egy 400W-os izzónak felel meg.
jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
egy szabvány, H7 halogénizzó 1500 lumen körüli, akkor kb olyan lesz, mint ha 6db H7-es izzót üzemeltetnél. De sok függ a sugárzási szögtől, amit nem ismerünk. A rendőr szólhat érte, ha közúton közlekedsz vele, mert a felszerelt állapot számít, nem az, hogy az adott pillanatban üzemel-e. Ennyi erővel kék villogóval szerelt autóval is járhatnék, és ellenőrzéskor azt mondom, hogy csak szórakozásból használom a garázsomban....
jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Azért ez szerintem nem egészen így van, mert szabad felszerelni munkalámpát, külön kapcsolóról.



Kék-piros villogót tilos felszerelni és még a kocsiban is tartani (pl. Kesztyűtartoban szivargyujtos)

Ezért van, ha fel van szerelve annak működnie is kell. Javítsatok ki ha nem így van.

Inkább megerősítést kérnék, vagy tapasztalatokat.

De valószínű majd letakarom egy burkolattal és úgy már tényleg nem szól érte, jól gondolom?


Köszönöm a kommenteket, nagyjából így már oké. :)

[link]

jan. 20. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!