Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » IMac és pl:Mac Stúdió közt mi...

IMac és pl:Mac Stúdió közt mi a különbség?

Figyelt kérdés

Anyukámat szeretném meglepni születésnapjára de nem tudom eldönteni, hogy az iMac-nál csak képernyő vagy a gépház is benne van,vagy pedig Mac Stúdió de ahhoz kell egy képernyő is

Írjatok prot és contrat ehhez,hogy el tudjam dönteni könnyebben



#iMac #Mac Studio
2023. nov. 1. 07:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
"A bolondok sugalmazásával ellentétben nem kell megvenni hozzá a méregdrága Apple monitort." - nyilván nem komolyan javasoltam Anyukának ajándékba egy 800 ezres monitort a milliós gép mellé, már ha tényleg komoly ez a kérdés...
2023. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11es, ez nagyon is komoly kérdés, bár tudom, hogy elég szerencsétlenül lett megfogalmazva

Köszönöm mindenkinek a további hasznos válaszokat, úgy néz ki, hogy a Mac Mini lesz a nyerő

2023. nov. 1. 17:12
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem a kérdés szerencsétlen és nem a megfogalmazás a szerencsétlen, hanem azok a szerencsétlenek szerencsétlenkednek szokás szerint akik minden Apple-el kapcsolatos kérdésnél próbálnak fogást találni az gyártón azzal, hogy fú de rohadt drága és fú én 10x ilyen gépet rakok össze feleennyiértse, meg a "minek ilyen gép neked, úccsehasználodkisose" tipusu mondatokkal próbálnak operálni. Közben pedig csak a kirakatban láttak Macet. Ha használná valamelyik is fél évet, utána máshogy állna a témához.
2023. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 Szerintem azért nem mindegy, hogy kinek és mire lesz a gép. Anyunak böngészni 1-2 lapon, vagy nekem videót vágni pl. Előbbi szerintem overkill akkor is, ha megéri, és kényelmes használni. Nem így állnék hozzá, ha beleférnének gyengébb gépek is a portfóliójukba.
2023. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13-as


Nekem egy m1-es air van és minden eszközöm apple, szereem is mindet. De én is csatlakozom azokhoz, akik szerint nem kell hétköznapi használatra, de még átlag irodai munkára még csak iMac se. Nem hogy studio. Nagyon-nagyon kicsi az a réteg, akinek tényleg szüksége van erőműre a munkájához.

2023. nov. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!