Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Telekom android boxot lehet...

Kevin9 kérdése:

Telekom android boxot lehet előfizetés nélkül használni? Ha nem, milyen tvboxot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Venni szeretnék egy okositó eszközt a tv-hez. Es láttam viszonylag olcsón használt 'Telekom Android Box'-okat, viszont nem tudom, hogy ezeket a boxokat tudom-e telekom előfizetés nélkül használni. Direct One-t használok (és azt tudom h megy rajta), és ethernet is van, tehát a lan csatlakozás is lehetseges (de en ugy olvastam h ez wi-fis). És ha nem lehet ezt a cuccot használni előfizetés nélkül, akkor milyen másik tv-boxot ajánlotok? Új, használt mindegy 20-25 ezer forintig. (Tobbet nem akarok kiadni, mert akkor már jobban megéri egy okos tv) igazabol atlag használat 1080p yt videó, Direct one akadozas nélkül, jo volna a hbo max is, de nem letfontossag. Es nagyon-nagy előny lenne a CEC-tamogatas, hogy tudjam egy távirányítóval irányítani, de ha ez nincs, akkor sincs óriási problema. Es ha valakinek van velemenye Xiaomi mi tv stickel, azt is elfogadom. Elore is köszönöm mindenkinek.

#Telekom #Telekom előfizetés #Xiaomi Mi TV Stick #Telekom tvbox #Tv box ajánlás
2023. júl. 15. 14:09
 1/1 anonim válasza:
Xiaomi Mi Box S. Nekem bevált.
2023. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!