Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha Németországból küldenek...

Ha Németországból küldenek nekem levelet (simán feladva), azok hova tűnnek el? E-bayes vásárlás során,már nem egy levelem tűnt el. Hova lesznek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 26. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A magyar postasok lopjak el. En Angliabol kuldtem haza leveleket, iratokat, penzt papirban, sokminden "eltunt". Nem lehet oket elkapni, egy aljas mocsokos tarsasag.
2023. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
A postai nemzetközi elosztóban (vagy mi a neve) lopják el. De előfordul a helyi hivatalokban is. A vezetés láthatóan eltűri, mert ez sok éves nóta. Ha panaszt teszel, azt mondják, mehetsz anyádba, mert ők a feladóval állnak szerződéses viszonyban. Annyi panasz van a meg nem érkezett csomagok miatt, hogy több webáruház nem szállít Magyarországra. Annyit tehetsz, hogy feladatsz magadnak egy kibiztosított, madzaggal a dobozhoz rögzített kézigránátot és figyeled a híreket.
2023. jún. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A magyar postánál igen esetleges a megérkezés.

Én pl. már nem is rendelek rajtuk keresztül, mert rendre lenyúlták. A nyomkovetes végigment több országon, Budapesten eltűnt. Nem egy, és nem kettő csomag.

2023. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer már felhívtam a posta nemzetközi osztályát és jól leszidtam mert 1 levél 1 héTig áll a nemzetközi elosztoban. Azt ezután elindult cimzethez nagy nehezen.


Úgyhogy csomagot max csomagküldövel érdemes küldeni.

2023. jún. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Németországbol csak nyomkövetésel szabad levelet feladni.
2023. jún. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:

Azért talán ne simán add fel.

A postán dolgoztam.

Volt, amikor a srác bejött kert egy elsőbbségi borítékot majd elővett 10 db 20 ezrest és bele akarta tenni.

Szóltam, hogy ezt még se kellene.

Ordított, hogy ne szóljak bele.

Végül duzzogva hajlandó volt rendesen feladni.

2023. jún. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!