Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adott egy gatePRO TERRIER 200...

Adott egy gatePRO TERRIER 200 ètszarnyú kapunyitó.. Kedves kiskutyam szètrágta az 1 es motor vezetéket (ameilyk a szemèlybejaró is egyben) semmilyen úton módon nem tudom lassításra bírni sem nyitásnal sem zarásnal .. ötlet?

Figyelt kérdés

Attól tartok hogy tönkre vágja a motort mivel olyat ránt mikor nyílik a taró oszlopon hogy csak na mikor még becsukódik nagyot feszít a kapuszárnyon...

Ötlet valakinek? Esetleg volt e már valaki èl hasonló problèma..

2 es motor szèpen megy semmi baja!



2023. jún. 10. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

A motor nem ment tönkre ha mozgatja a kaput, ez egy 24 V DC motor.

Minden más a vezérlőn és a beállításokon múlik.

[link]

Ha nem értesz hozzá, hívd ki aki beszerelte neked.

2023. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor mègegyszer mert lehet nem írtam le jól... Tökéletesen működött mindaddig míg zsófia elnevezésű kis tacskóm szèt nem rágta az 1 és motorba menő kábelt... Mindent èn kötöttem! Van rajz .. a 2 és motor gyönyörűen tanul jelenleg is minden.. bármi paramètert megváltoztatok tehát lassulási pont .. vagy sebesèg azt úgy csinálja ahogyan kell csak az 1 es motor nem ... Remélem így már èrthető
2023. jún. 11. 06:00
 3/15 anonim ***** válasza:

"Akkor mègegyszer mert lehet nem írtam le jól..."

Akkor én is leírom. Ismét. A motor és a vezérlő összjátékának eredménye a kapumozgásod. A motor működik.

Ha nem hiszed, cseréld át, tedd be a 2-es helyére az 1-es motort és taníttasd be. Működni fog.

Ha a vezérlés reset után sem tudod feltanítani az 1-es pozícióban (Nyomja meg egyszerre és tartsa lenyomva az UP + SET + DOWN gombokat 5 másodpercig, a

panel alaphelyzetbe áll vissza. A vezérlés kiírja: CLR, ekkor engedje el, a reset sikeres), akkor a pápa sem fogja tudni.

Remélem így már èrthető

2023. jún. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ismerem .. sőt alkalmazom a benne leírtakat ... Van elektronikus ès van papír alapú formában is leírasom róla!..

Lènyeg a lènyeg szerintem a vezèrlő panelen valami előtèt ellenallás szerűsèg ment ki a zárlat miatt amit ugyebár a kutya okozott ebben szerettem volna megerősítèst! Meglátásom szerint ez törtènhetett

2023. jún. 11. 16:22
 5/15 anonim ***** válasza:
Már az első válaszomban ezt írtam, olvasd vissza.
2023. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Zzzoli ***** válasza:

Nem előtét ellanállás, hanem a félvezető ment ki ami az impulzus modulációt csinálja lassításkor és indításkor.

Én most nem állok neki kapcsolási rajzot keresni róla, de ha megkeresed, belinkeled, akkor segítek pontosan hol is kell keresgélni a hibát, esetlegesen mit kell kicserélni benne.

2023. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Zzzoli ***** válasza:
Impulzus szélesség modulációt, bocsi!
2023. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Szia. Neked hogy sikerült felszerelned? Vagyis értem a rajzot meg a leírást, de nekem nincs plusz ~15centi hely minden irányba a konzolnak 😄 mert így a nyitási végállás kitudja hol van 😄
2023. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Zzzoli ***** válasza:
Ha ez segít én egy kábelcsatornával modelleztem le a megfelelő felszerelési helyet. A kábelcsatornát a tolómotor méretére levágtam és a tetejét csúsztattam, miközben a kapuszárnyat mozgattam. Nyilván olyan csatorna kell aminek a teteje nem annyira kapaszkodik.
2023. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
De akkor ennek nem lehet végállást állítani igaz? Addig megy, amig tud?!
2023. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!