Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A kapunyiton mire szolgalhat...

A kapunyiton mire szolgalhat a negy gomb?

Figyelt kérdés
2023. jan. 18. 13:42
 1/8 anonim válasza:
40%
nemtom
2023. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk 4 ajtó egymástól független/függő nyitására?
2023. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Amire beprogramozták.


Pl. nekem így van:

1 - kapu

2 - garázsajtó

3 - semmi

4 - semmi

2023. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Garázskapu nyitóra gondolsz?

Nekem Hörmann van. Alap változatban két gombos távirányító járt volna hozzá. De én felárért 4 gombosat kértem. Jelenleg a plusz két gombnak semmi funkciója nincs, de később felprogramozható. Nálam ugyanis egyelőre csak a garázsajtó motorizált, a kinti utcai kapu még nem. De tervben van. Így nem kell majd ahhoz is egy plusz távirányítót megvenni, hanem a meglévő szabad gombjaira egyszerűen ráprogramozzák. Így nem kell két külön távirányítót hurcolnom magammal.

2023. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Sok mindent lehet a vezérlőbe programozni. PL. kétszárnyú kapunál az egyik gomb nyitja mindkét szárnyat, a kettes gomb csak az egyik szárnyat. Lehet programozni különböző kapukat, külön gombra a nyitást és zárást, vagy kapu mozgásának azonnali megállítását, elég széles a program választék.
2023. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nagy piros gomb?

Önmegsemmisítő aktiválása. 🤪

2023. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

"kapunyitó" alatt feszítővasra gondolsz?

Az nem piros gomb az oldalán hanem egy vérfolt..

2023. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mwgaltásom szerint 4 gomb azèrt van hogy a kedves hasznalójának ne kelljen 2 db távirányítóval járkálni. Tehát kènyelmi dolog..

Pl nállam is 4 gomb van bal felső nyitja a kaput.. jobb felső a szemèlybejárót.. ès mèg van a 2 db alsó pl ha lenne 2 db garázyom akkor tudnèk rá tanítani 1-1db garázsajtót ès akkor 1 db távirányítóval mehetne az egèsz kis portám elektromos kapu/garázskapu rendszere..

2023. jún. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!