Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A JBL II Free vízálló?

A JBL II Free vízálló?

Figyelt kérdés

Magyar oldalakon azt írták fröccsenésálló, angolokon meg azt, hogy vízálló.


Az egyik felét véletlenül bent hagytam a zsebemben, és anyukám kimosta a nadrágot. Működik, ugyanolyan a hangja mint eddig, úgy tűnik semmi baja. Apukám villanyszerelő, azt mondta ha kell szétszedi nekem, hogy ki tudjon száradni, de ha nem muszáj nem csinálja, mert lényegesen nagyobb gépekkel szokott dolgozni, meg hát gondolom elég pepecselős munka.



2023. máj. 7. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
IPX4 vízállósága van
2023. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Az egyébként mit takar? (kínosan mosolygós smiley)
2023. máj. 7. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazából be írod google és ki adja, de amúgy fröccsenésálló elméletileg.

Ha kibírta a füles és működik minden mikrofon is akkor nincsen baj használd nyugodtan.

2023. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem a mikrofonnak annyi, mert a héten többször is hívtak és mindig le kellett csatlakoztatnom a fülest ha csak az volt rajtam ami vizes lett, mert nem hallották amit mondok. De a másiknak semmi baja, ennyi nélkül meg tudok élni :D


Igazából annyi lenne a lényeg, hogy ne robbanjon bele a fülembe :D

2023. máj. 12. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nem fordul elő nagy valoszínűséggel:D
2023. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2023. máj. 12. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!