Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Feszültség alatt lévő vezetéke...

Feszültség alatt lévő vezetéket elvágtam szigeteletlen késsel, lehetek szarul, ha nem rázott akkor?

Figyelt kérdés
Vágás előtt hiába ellenőriztem vágás pillanatában mégis volt fazis, kontaktos volt a kábel.Gumitalpu cipő pipa, mással nem erintkeztem áramütést nem éreztem, csak a csattanással egybekotve lebaszta.a megszakítót.Semmi bajom nem volt akkor de majd később izom gyengeség/izomfájdalmam van jó pár napja már, meg szar a.kozerzetem de az is lehet hogy ez más valami, de csak rákérdezek.(meg annyit , senki ne.bizzon a másikban, kollegaban stb.)

2022. dec. 8. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Engem legalább évi 2x megráz a 220. eddig semmi bajom.
2022. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DK-s ***** válasza:
88%
Nincs köze a kettőnek egymáshoz.
2022. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
"Jó pár napja" bejött ez a kis hidegfront, ennek a hatását érzed.
2022. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Tartós tejet ne vegyél.
2022. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem éreztél áramütést akkor nem is volt.
2022. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Képernyőkép válasza:
0%
Nem egyenáram volt véletlenül? Mert ha igen akkor azonnal irány a kórház. Akkor életveszélyben vagy
2022. dec. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod, előbb folyt át az áram a késeden, mint rajtad, ezért vágta le a kismegszakítót. Amúgy miért esel neki késsel egy kábelnek??? Oldalcsípő fogó, vagy KT8 mint olyan esetleg?
2022. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
#6 agy nélkül élve sokkal nagyobb veszélyben van az ember...
2022. dec. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
Ha kérdést tudtál kiírni ide, akkor nekem lesz baj.
2022. dec. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha lekapcsoltad a kismegszakítót, és a vágáskor lement az áramvédő, az normális.

A tudat pedig nagyon érdekes dolog, képes elhitetni magával hogy nagy a baj, még akkor is ha mások nem segítenek benne ...

https://www.youtube.com/watch?v=0TSNKp4Xs0U

2022. dec. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!