Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mivel tud többet egy méregdrág...

Mivel tud többet egy méregdrága számológép, mint egy olcsóbb tudományos?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Több embernél láttam félelmetesen drága számológépeket (HP Prime, TI Nspire stb..) miért ilyen drágák ezek a gépek? Azt olvastam, hogy grafikus számológépek, viszont van egyéb tulajdonsága? Előnyük származik belőle használójuknak?



2022. aug. 24. 17:30
1 2
 11/14 Vortrex ***** válasza:

Linkelj már be egy olyan posztott!

Még egyetemen is tilos a grafikus számológép, középiskolában meg már az kiveri a biztosítékot, ha tetszőleges alapú logaritmust be lehet írni

2022. aug. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez olyan, hogy a kollégámnak Milwaukee nekem meg Parkside csavarozóm van.

Miért van neki drága, mert ő se használja többet mint én.

2022. aug. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szirty ***** válasza:

"Ez olyan, hogy a kollégámnak Milwaukee nekem meg Parkside csavarozóm van."


Csavarhúzók funkciója azonos. A minőségben lehet persze különbség. Számológépnél meg a funkciókban van a különbség inkább...

2022. aug. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%

Mielőtt bármit vásárolsz egy dolgon kell elgondolkozni, hogy akarsz-e ágyúval verébre lőni?


Csak úgy vegyél nagyon drága és funkciógazdag számológépet, ha minden képességét ki tudod használni.


Ha max a felét, akkor nincs értelme megvenni, jó lesz egy olcsóbb típus is.

2022. aug. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!