Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » CD-rom olvasási hiba?

CD-rom olvasási hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdés magában adott de a történetet kiegészítem. Vettünk egy könyvet (diák vagyok) cím szerint:

Ételkészítési ismeretek + CD Lukács István - Oriskó Ferenc - Sándor Dénes - Zsolnay Gábor

és ehhez adtak 1 cd romot amit a gép nem akar beolvasni. Több gépen is megpróbáltuk szám szerint 4 másikon az egyiken véletlen elindult örültünk kivettük és amikor megnéztem volna valamit ugyan az a hiba fordult elő. Nem akarja beolvasni a cd-t vagy nem tudom mi a baja. Sérülés nem lehet rajta és megnéztem és nincs is rajta. Mi lehet a gond? Valószínű hogy meg kéne panaszolni az esetet a kiadónál.


2010. szept. 23. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a lehető leggyengébb minőségű nyersanyagra írták nagy sebességen, és ezért nem olvasható a legtöbb olvasóban. Érdemes visszavinni, hogy cseréljék ki a CD-t olvashatóra, de nem biztos, hogy a másik jobb lesz.
2010. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most lehetőleg majd azzal fogok próbálkozni hogy az osztálytársaimtól megkérdezem hogy neki jó ez a cd és ha jó elhozom és kiírom magamnak. Ha nem sikerül akkor viszont tényleg panaszt fogok nyújtani és valószínű hogy ki is fogják cserélni.
2010. szept. 25. 07:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!