Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szóval mi ilyenkor a teendő?

Szóval mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

okoskodó gyk miatt ... eredeti kérdés:


Mással is előfordult már, hogy újonnan vett fülhallgatójának (agybadugós) az bal (vagy jobb) oldal halkabban szólt mint a másik?


leírás :

Vettem pár napja hardveraprón, ma jött meg, állítólag nem fake, felhívtam az eladó srácot, azt mondta, hogy mással is előfordult már, járassam be, és akkor elvileg jó lesz. (bár volt már olyan akinek az sem segített, legalábbis ezt mondta)

Mi a véleményetek ? Volt már veletek is hasonló ? Sikerült "megjavítani" bejáratással?


2010. szept. 22. 21:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk a teendőt tudom, csak érdekel mással is előfordult e már ilyen, és mi lett a fülessel.
2010. szept. 22. 21:13
 2/4 anonim válasza:
nekem is volt már ilyen...és nem sikerült megcsinálni...egy ideig jó volt egy kevés ideig attól függött milyen zenét hallgatok... de nem jött helyre...:\ új fülest vettem. :)
2010. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Erről az jutott eszembe hogy vettünk egy mp3 lejátszót és amit kaptunk fülest 1-2 óra hallgatás után meghalt, nem szólt, gyári hibás volt. 1-2 héten belül elmentünk kérni egy újat hogy cseréljék ki mert ez így nem lesz jó. Kicserélték, minden jó volt szólt is rendesen, erre aznap este a bal oldalit sikerült beleejtenem a vízbe. Futottam gyorsan hajszárítózni xd szerencsére megjavult igaz néha picit halkabb, de legalább nem kell megint újat kérni :D
2010. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hmm, én anyukámnak is sikerült kimosnia a nadrágomban a gyári SE hpm-70esem, de utána is jól szólt :D:D

Csak sajnos gyárit nem lehet kapni, csak utángyártottat. :(


Viszont amit most vettem az alapból kvajó lenne, csak hát ez hogy a bal kb 40%al halkabb mint a jobb, nem vet jó fényt rá :D ... Igazából van rá 1 hónap cseregari, szóval nincs nagy gond még ha nem is lesz jó, de azért na :(

2010. szept. 22. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!