Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nyomtat más színt a...

Miért nyomtat más színt a nyomtató?

Figyelt kérdés
Kijelezte hogy kifogyott a tinta, kicseréltem, és fekete helyett más színben kezdett el nyomtatni. Ugyanez más tinta esetében is, ha pl. a piros fogyott ki, és azt cseréltem ki, akkor zöldben kezdett el nyomtatni. Mitől lehet ez? (a tintapatronok fixen megfelelő helyre vannak rakva, nincsenek egymással összekeverve)

2022. jún. 26. 17:25
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Érzékeli, hogy benne van a tinta? Nincs rajta fólia a patronon vagy ilyesmi?
2022. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincsen, és rendesen érzékeli is. az összes tisztítóprogramot végigfutattam rajta, de az sem segített.
2022. jún. 27. 07:20
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Tesztoldalt jól nyomtatja?

Akkor nézd meg a nyomtatási beállításoknál, hogy nincs-e elállítva valami, esetleg a kezelőszoftverében, ha van ilyen külön.

2022. jún. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!