Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos roller nagy trherbi...

Elektromos roller nagy trherbirassal?

Figyelt kérdés
Kb 120 kg vagyok, felcuccolva 125 körül lehetek. A legtöbb elektromos roller ahogy látom 80 90 kg-t bírnak max,ez mennyire reális? Megerne valamelyiket megvenni? Milyet ajanlotok ilyen sullyal?
2022. jún. 9. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én ezt néztem, ez az emelkedőn is felmegy veled.

[link]

2022. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Balázs megmondja neked:

https://www.youtube.com/watch?v=AeuGDtdleEY

Ő ia hasonló méret.

2022. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem inkább fitness bérletet vegyél, mert annak több haszna lesz jövődet tekintve egészségügyileg és pénztárcailag is.

A rollerek teljesítményét az időjárás is befolyásolja + az akku cseréje majdnem annyi vagy több, mint új korában az egész...vicc ez a villanyroller ma is még...lássad, mennyi eladó van, nem véletlen.

2022. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Téli használatról mit gondoltok? Mennyire lehet télen, esetlegesen kisebb/nagyobb hóban használni?


#3 a testzsírszázalékom átlag alatt van kicsivel, az elmúlt kb 4 évben "felpumpáltam" magam, jelenleg katonaságnál segítek amikor van munka (mint tartalékos), egyébként irodai/értékesítő munkát végzek. A térdem megsérült kb 3 hete (talán most lesz a negyedik), ezért a séta/futás nem megy úgy mint eddig ment, 4 km séta után már erős fájdalmat érzek. Biciklit nem akarok használni a térdem miatt, rolleren pedig legalább állnék, nem mozgatnám.

2022. jún. 9. 20:08
 5/13 anonim ***** válasza:

A havas rollerezést felejtsd el ekkora súllyal, kórházban töltheted a karácsonyt-új évet is...a botsáska emberek se tudnak télen.

A kerekek mérete kicsi...ennyi.


A testsúly beállításhoz nem csak mozgás kell és minimalizálhatod is, ha az étrendeden variálsz bár mai élelmiszerárak mellett, egyszerűbb elhunyni...egyszerű gyógytornás mozdulatok is sokat segítenek, nem kell sóder norbiként ugrabugrálni.


Ha térded maradandó, akkor a rollerre kidobod a pénzt.

Esetleg 3 kerekű akksis járgány.

Viszont ezeknek most brutálisra nőtt az ára...

2022. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

"Szerintem inkább fitness bérletet vegyél"

Tudod ebben az országban emberek is élnek, nem csak ilyen sóbertnóóórbi-féle nyikhaj kis verebek. Normális férfi 100kg-nál kezdődik. 190-195 centinél a 120kg teljesen normális testtömeg.


A téli rollerezést fejeltsd el! Csúszós úton nem tudosz elindulni sem, mert nem lehet normálisan, finoman szabálíozni a gázt. Ahogy kicsit ráhúzod, azonnal elpörög a hajtott kerék. De ha mégis elindulsz, hazalmas taknyolás lesz a vége. Kerékpározni tudsz? Próbálj meg hóban kerékpározni!

2022. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6


Olvasd már végig hsz-em, mielőtt IQ halálodban hülyeséget írsz...pf

Ezzel a 100kilós érvvel a bunkót mutattad be, magadat, köszönjük:)


ui:fáj a térde, írja nem akar bringázni...go home "észlény"..pf

2022. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Értettem nagyokos. A kerékpározást azért írtam, mert az is két kerék és ha azzal sem tudott menni hóban, akkor rollerrel még annyira sem fog menni a havas csapatás. Szűz hóban sem... peig abban azért lehet kerékpározni. De ha egyetlen aztó is megtapossa akkor vége, perec lesz a vége.
2022. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8


Mindent elhiszünk a 100 kilós "észhalomnak"...

2022. jún. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Visszatérve az eredeti kérdésre, ha még érdekel roller kedves kérdező, én Kugoo Kirin M4 Pro-t vettem, maximális teherbírása 150 kg. Eddig meg vagyok vele elégedve, teszteltem aszfalton, földúton is (elvégre offroad roller), én is 120 kg körül vagyok. Sima gyári töltéssel (tehát kibontás után nem tettem töltőre) 12 km-t elmentem vele az első úton, mindhárom sebességfokozaton, és egy egység töltést vesztett a maximális öt egységből). Elvileg maximum 50 km-t bír, bár gondolom azt valami nádszál emberrel mérték. A kormányrúd kicsit nyekereg a nagyobb döccenőknél, vagy ha hirtelen megindulok vele, de szerintem én hagytam ki egy-két csavar megszorítását. Én teljesen meg vagyok vele elégedve :) jár hozzá ülés is, de állva használom.
2022. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!