Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van jó árban olyan elektromos...

Van jó árban olyan elektromos roller, ami 25-28 kmt simán meg tud tenni feltöltött aksival?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 24. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos van,itt nézelődj.

[link]

2022. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sencor SCOOTER TWO LONG RANGE 2021

Napokig keresgéltem, milyen roller lenne a legjobb, sokat összehasonlítottam, teszteket néztem, stb. Ez a roller nincs "képben" a "hivatalos" ajánlgatásokban, pedig szerintem ár/érték arányban messze a legjobb választás! Már kb. 2 hete megvan, több mint húsz km-t mentem már vele, és még mindig 75%.os a töltöttségi szintje! Tömör kerekei vannak, nem kell félnem, hogy a királydinnyék miatt defektet kapok, remekül gyorsul, erős az e-fékje, stb. Nem bántam meg, hogy ezt a típust választottam, akciósan 153ezer ft az ára, teljesen elfogadható, megéri.

2022. ápr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

#2

Én is gondolkodok a vásárláson, csak attól félek, hogy a tömör gumi nem zavaró a rosszabb utakon?

2022. ápr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha jó az út, akkor teljesen megfelelő. Ha rossz, akkor pattogósabb - de hát valamit valamiért... Felénk szerencsére elég jók az utak.

A bicajom gumijai évente 4x-5x kilyukadtak a királydinnyék miatt (kaszálják az út szélét), egészen addig, amíg nem vettem rájuk defektálló gumikat. Ezért semmiféleképpen nem akartam tömlős kerekű rollert. Kilyukad valahol aztán lehet, hogy több kilométeren keresztül tolhatnám hazáig. Amúgy ennek a rollernak tömör ugyan a kereke, de lyukacsos, hogy ne pattogjon annyira.

2022. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rendben. Köszönöm a választ!
2022. ápr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!