Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mivel "tömörítik" össze a...

Mivel "tömörítik" össze a telefont és a kábeltv-t?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy kábelmodemmel lehet kikódolni, de mivel bekódolni? De persze úgy, hogy a TV-készülék tudjon adót fogni...
2010. szept. 18. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

He???


A modem csak kommunikál, nem tömörít. Ráadásul a tömörítés és a kódolás sem ugyanaz. Sőt, analóg esetben igazából egyik sincs.


Pontosan mit is szeretnél?

2010. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy a lakásban úgy van, hogy egy lyukon bevezettek egy tv és egy internet kábelt, és sokkal jobb lenne azt megcsinálni, ha a tv kábelben lenne a telefon is, és így csak a tv kábelt kell elvezetni egy másik szobába, és ott egy modem szétválasztja. De mivel lehet össze"izéni" (egyesíteni?) a kettőt.
2010. szept. 18. 18:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem internet kábelre, hanem TELEFON kábelre gondoltam, amit bevezettek a lyukon.
2010. szept. 18. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Elnézést, az ilyenre azt szoktam mondani hogy ez hülye. De nem mondom.
2010. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálják is ezt, nekem csak koaxon jön minden (TV, net, telefon) és a modem szedi ezt szét. De a modulálás-demodulálás amit ehhez kell, nem sufni tuning. Sokkal több a gond vele, mint a két kábellel.
2010. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!