Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Aktivitásmérőben gondolkodom,...

Aktivitásmérőben gondolkodom, ami a pulzust, alvást, lépést is méri. A nagy választék miatt megakadtam. A telefonom nem szeretném összekapcsolni vele és nem szükséges mobilnet hozzá. Most kezdenék el futni. Miben gondolkodjam, hol keressem?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen.
2022. ápr. 30. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem készítesz belőle statisztikát ("A telefonom nem szeretném összekapcsolni vele"), ami segíthet a célod elérésében, akkor mi értelme van hordani szerinted? Megsúgom: semmi.
2022. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Vannak ilyenek, de szerintem felesleges. Egyébként elég csak az okosórákat is egyszer összehangolni telefonnal, van ami utána kapcsolat nélkül is képes mérni ezeket a dolgokat. Mobilnet amúgy nem is kell hozzá, max amíg az appot letöltöd hozzá.
2022. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem értek hozzá. Azt gondoltam, van külön is. Nekem nincs szükségem statisztikára. Mivel most kezdhetek újra sportolni, így szeretném nyomon követni a pulzusom. Ezen kívül még nem állt helyre az alvásom és ez miatt is foglalkoztat ez a funkció. Szóval a telefont nem azért nem akartam összekapcsolni, mert azt gondoltam, akkor megy a mobilnet. Fogalmam sincs még, hogyan működnek ezek az eszközök.
2022. ápr. 30. 20:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem jól fogalmaztam: A telefont nem akartam összekapcsolni és nem azért....
2022. ápr. 30. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá mobilnet, ha összekapcsolod.


Mennyi lenne a keret rá?

2022. máj. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Igen, csak ezek az eszközök olyan sok adatot nem tudnak önállóan tárolni, ehhez kell mindig a telefon. Pulzusmérős karóra létezik olyan, ami folyamatosan figyeli és nem kell hozzá telefon, csak abból a legtöbb mellkaspántos és hát az kényelmetlen.

Ezt is megnézheted:

[link]

2022. máj. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!