Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell átállítani a...

Hogyan kell átállítani a PowerPoint-ban a nyelvet?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy a technika nem éppen az én terepem, viszont elvállaltam egy német kiselőadást amihez szeretnék ppt-t készíteni. Ezzel magában nem lenne semmi baj, de a PowerPoint gyakorlatilag mindent aláhúz (mivel jelenleg magyarra van állítva ez nem meglepő) és ez kezd kicsit idegesítő lenni, indig megijedek, hogy valamit rosszul írok vagy ilyesmi és hiába tudom, hogy ez (kivételesen) nem az én hibám olyan fura. És az se lenne a legrosszabb, ha jelezne mikor valamit tényleg elrontok. Át lehet egyáltalán állítani valahol? Múlt infón rájöttem, hogy a wordben hol lehet átállítani, lehet, hogy itt is így kell, de elfelejtettem, mert olyan ügyes vagyok. :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. ápr. 2. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha alul nincs ott a nyelv vagy a helyesírás-ellenőrzés, akkor talán a nézet fül -> helyesírás-ellenőrzés (?)

Már átszoktam a Libre Office-ra, de úgy rémlik az ilyesmire működött a kereső is az újabb verziókban (ablak teteje). Ha van nálad, akkor keress rá hogy "nyelv" vagy "helyesírás"

2022. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Súgóba beírod amit keresel.

Vagy a google keresőbe.

[link]

2022. ápr. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!