Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi ez a Xiaomi roller 699...

Mi ez a Xiaomi roller 699 Ft-ért hirdetés?

Figyelt kérdés

Úgy értem tudom hogy kamu, de mi lenne ha rákattintanék, lehúzzák a bankkártyám? (Persze nem tenném, csak kérdés volt)

A hirdetés alatt kommentek, akik már megvették, és valós magyar profiloknak tűnnek. Láttam már hasonló kamu hirdetést, de ott a kommentek külföldi nevű kamu profilok voltak.


2022. márc. 21. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Amig nem adod meg a bankkártyád adatait addig hogyan hoznák le?
2022. márc. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ha megadnám…. Persze, gondolom hogy erre megy ki.

Inkább azt a sok kommentet nem értem, aki mind dicséri a hirdetést, látszólag nem is kamu profilok, vagy igen?

2022. márc. 21. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Tuti kamu profilok csak egyre élethűbbek.

Asszem egy nyáron egy Kugo rollerrel spameltek mindenkit. Na, egyik haverom kíváncsian végigment a lépéseken és ő mesélte, hogy a végén egy apró betűs részén leírta, hogy egy heti kb. 50 euros valami marhaságra iratkozol vele fel, a lemondásra mutató link meg egy nem túl bizalomgerjesztő weboldalra mutatott.

2022. márc. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"De ha megadnám"

Akkor jó nagy hülye lennél!

De kamu profilok, vagy bérkommentelők, pénzt kapnak azért, hogy jó értékeléseker írjanak. De valószinüleg nem is emberek hanem botok.

2022. márc. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as igen, pont ilyen konkrétumok érdekeltek volna. Számomra ez világos, de a 75 éves netező apámat rá kell világítsam, hogy megértse hogy ez mind kamu.
2022. márc. 21. 10:56
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi 4. neked is.
2022. márc. 21. 10:57
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenekre menek rá. Én is folyamatosan igyekszem fateromat edukálni. Szerencsére már rájött, hogy ezek mind átverések. Régebben bevásárolt ebből abból amit nem kellett volna :D
2022. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!