Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet a konnektor (dugalj) a...

Lehet a konnektor (dugalj) a ludas?

Figyelt kérdés

Van a nappaliban egy db konnektor amibe elosztóval a tv és a set top box van bedugva. Sajnos ez a konnektor pár hónapja kijött a helyéről, rendezkedésnél neki lett tolva a kanapé valahogy és kiesett, villanyszerelő ismerős visszarakta. Használtuk tovább ok, de a tv aztán egy idő után elkezdett ba**akodni, néha nehezen kapcsolt be, meg ilyen furcsaságokat csinált,próbáltam másik konnektorban a házban és ott sem kapcsolt be sajnos (4 éves tv amúgy, nem új már) aztán múlt hétvégén nem volt kép, bekapcsoltuk hang volt, kép nem.. Azóta nem tudtuk bekapcsolni, csak a led villogott elől pirosan többször, én a ledre gyanakodtam, elvittük szerelőhöz, nála pont bekapcsolt amúgy elsőre a tv tökéletesen, azt mondta valószínű led hiba, megjavítja.

Most erre várunk, de közben felmerült bennem, hogy az nem lehet, hogy az a dugalj nem jó? Nem kap rendesen áramot vagy valami...Abszolút nem értek hozzá nem tudom van e ilyen


2022. márc. 3. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

"az nem lehet, hogy az a dugalj nem jó?"

Nem. Egy tv nem nagy áramfelvétellel megy. Egyébként is te mondtad hogy máshol se ment.

2022. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 puritan ***** válasza:
88%

Nagyon kicsi az esély rá, hogy a dugalj lenne rossz. Az egy annyira végtelenül egyszerű szerkezet, semminek nem kell "működni" benne, csak a vezetékek csatlakoztatására szolgál.

Ha megnyugtat kérd meg a villanyszerelő ismerősödet, hogy cserélje le egy újra. Egy ezresen belül van az ára.

2022. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nyáron full villanyhálózat áthúzás lesz meg új dugaljak hála égnek több is mert kriminális hogy egy nappaliban is 1 db van....összesen

Lesz vagy +25 dugalj a házba


Csak furcsállottam, hogy a szerelőnél meg bekapcsolt elsőre.

2022. márc. 3. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!