Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megszűnt a fülhallgatóm amit...

Megszűnt a fülhallgatóm amit használtam. Ha ugyan olyan érzékenységűt veszek és frekvenciájút, akkor igazából annak ugyan olyan hangzásúnak kell lennie nem?

Figyelt kérdés
[link] vagy [link] Ez volt évek óta a kedvencem, csak ezt használtam de valószínűleg megszűnt mert sehol nem találok belőle, netten sem. Már vettem több sztereó fülhallgatót de egyik sem jó. Ha fentiekben említettekkel keresek másikat akkor annak igazából "ugyan olyannak" kell lennie nem?

2022. jan. 7. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Júúj mennyi ilyet használtam, emlékszem még 200-300 forintért vettem mert ennyire futotta. Aztán elkezdett drágulni míg vagy 1200-ig ment fel 1-2 év alatt!

Nem hiszem, hogy ugyan azt a hangzást megtalálod de nekem is ugyan ez volt váltásnál és később rájössz hogy egy 2500 forintos samsung is jobb annál a maxwell-nél, csak nem lesz viszonyítási alap ha nincs egy működőképes

2022. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam én már ezerfélét, olcsót és drágát is, de egyik sem vállt be ennyire mint ez a fajta. Van Samsung fülhallgatóm is, mert a telefonom is az. És igen, az utóbbi években igen csak felment az ára, de letojtam, mert nem csak hogy tisztán, de még bírta is félévig vagy egy évig ha vigyáztam rá! Nagyon tisztán szól belőle a zene, mintha élőben hallgatnám. Pl van egy számom amiben van egy háttér énekes csaj. Ezzel a fülhallgatóval hallom a hangját a számban, de pl a samsung-al alig, az újjal amit ma vettem meg csak akkor hallom ha csend van körülöttem. Akkor ezek szerint, megint vadászhatok egy darabig még találok egy jót. Folyton zenét hallgatok, ezért remélem találok addig még az utolsó darabom bírja.
2022. jan. 7. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!