Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megszűnt a maxell color budz...

Megszűnt a maxell color budz fülhallgató, aki használta ajánlana valami mást helyette?

Figyelt kérdés
Csak így engedte ki a kérdést sajnos. Valaki használta ezt a fülhallgatót? Jó ideje nem kapni sehol, mert gondolom megszűnt. Nagyon szerettem mert nagyon tisztán szólt a zene, és azóta csak folyamatosan veszem a fülhallgatókat de egyik sem jó. Aki használta ezt, valami hasonlót tudna ajánlani? [link] v [link] Külföldi oldalakon van, de onnan nem akarok rendelni. Nagyon nem értzek hozzá.

2022. jan. 7. 21:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha ugyan olyan érzékenységű és frekvenciájút veszek akkor az ugyan olyan hangzású lesz?
2022. jan. 7. 21:24
 2/4 Vortrex ***** válasza:
Az igen... Egy Tesco-s 800Ft-os fülhallgató megszűnt, micsoda műszaki veszteség. Szerintem ha egy kicsit többet rászánsz, akkor a 900Ft esetleg 1200Ft-ért már hasonló minőségűt találsz akár egy sarki abc polcain is.
2022. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt a fülhallgatót a Media Markt-ben vettem mindig, és 1300 körül volt az ára. És ha tudnál szöveget értelmezni, sikerült volna észrevenned hogy azóta már vettem többet és egyik sem volt az igazi. A 4000 forintos SAMSUNG fülhallgató sem volt jó. Képzeld el mikor suliba jártam, nem engedhetem meg magam és el se hiszed de a legolcsóbb Tom Marketes fülhallgatóm is jobb volt ennél a SAMSUNG-nál. Tehát itt rohadtul nem számít h mennyibe kerül, de azért köszönöm a semmit. Igazán kár volt erre pazarolnod az időd és az enyémet...
2022. jan. 8. 14:55
 4/4 A kérdező kommentje:
nem engedhetem meg magamnak akármit*
2022. jan. 8. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!