Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha nem huzom ki a konnektorbol...

Ha nem huzom ki a konnektorbol a dugvillat soha, akkor az veszelyes lehet, ha felmelegszik hm vagy ha epp nem megy a router vagy a mosogep akkor ugy nem lehet baj?

Figyelt kérdés

Hat par hete mellettem levo epuletbe felgyulladt egy alberlet, nem jottek ra miert. Sajnos az illeto egesi serulesekkel korhazba kerult, de nem sikerult megmenteni.

Na azota nagyon felek, nem akarok hibat elkovetni. Eddig minden oke , csak megijedtem.


2021. dec. 14. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nem baj ha nem megy a routered
2021. dec. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Mindenben ott van hogy lehet akár zárlatos is.

Általában bírják ezek de lehet.

2021. dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Routert felesleges kihúzni, nem termel akkora jőt hogy felgyulladhasson. Zárlat persze mindenben lehet, de azt meg nem igazán tudod kiküszöbölni.
2021. dec. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!