Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen hardver szükséges...

Milyen hardver szükséges ahhoz, hogy videojátékot játsszunk? Valamilyen szoftvert is le kell tölteni/meg kell vásárolni hozzá (úgy értem, a játékon kívül)?

Figyelt kérdés
Gamer laptopom (Lenovo Legion) van egérrel, Windows10 op rendszerrel. Gamer széket és asztalt biztosan nem fogok tudni venni; azok a kellékek érdekelnek, amik elengedhetetlenek a játék lejátszásához. Még soha életemben nem játszottam semmilyen videojátékot, és nem vagyok képzett felhasználó. A cél az Assassin's Creed. Egyébként a játék első részei fognak működni Windows10 alatt?
2021. dec. 1. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát maga a kérdés és a leírás is teljes zöldfülűségre utal... :D


Milyen hardver ? Videókártya, processzor, memória, normális SSD kezdésnek.

A WIN 10 csak egy operációs rendszer....Inkább küld el h milyen az a laptop, egyszerűbben megoldjuk ezt a problémát.

Szék meg asztal teljesen mind1...kényelmes legyen

2021. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

amid megvan az kb elég. laptop és egér elég. esetleg egy fejhallgató a jobb hangminőségért

asztal meg szék mindegy milyen, nekem sincs gémer szék, nem is akarok. jó a sima szék.

2021. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megveszed letöltöd lehet még telepíteni is kell és játszhatsz


Eddig hol éltél vagy hány éves vagy hogy még nem játszottál?

2021. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!